29,05,2024

Dragash: Hajnat i hyn në shtëpi, vjedhin ari në vlerë 5 mijë euro

Must Read

Një person në Dragash ka raportuar se persona të panjohur i kanë hyr në shtëpi, duke i vjedh ari në vlerë mijëra euro, transmeton Indeksonline.
“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se në shtëpinë e tij kanë hyrë hajnat dhe i kishin vjedhur një sasi të konsiderueshme te  stolive të arit në vlerë rreth 5.000 €. Nuk ka të arrestuar, perderisa rasti eshte duke u hetuar nga njesitet policore”, thuhet në raport policor. /Indeksonline/
 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img