25,05,2024

Donika Kadaj- Bujupi mbetet në AAK! (Foto)

Must Read

donika-kada-780x439_1460802338-8347921

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi ditë më parë ka dhënë dorëheqje nga të gjitha funksionet e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Pas dorëheqjes ajo ka qenë e përfolur se mund të bashkohet me Lëvizjes Vetëvendosje.

Mirëpo, ajo vazhdon të jetë pjesë e AAK-së. Po të hysh në ueb-faqen e AAK-së dhe të klikosh te strukturat e partisë, emri i Kadaj-Bujupit ende figurin si anëtare e kryesisë së partisë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img