29,09,2023

Donika e lumtur në mesin e deputetëve të VV-së [FOTO]

Must Read

donika-kada-780x439_1460802338-8347921

Ish-deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, si duket është mjaft e lumtur që ka kaluar në Vetëvendosje.

Ajo gjatë ditës së sotme është parë duke buzëqeshur, e rreshtuar me deputetët që edhe sa ishte në AAK, ishte më e afërt me ta.

“Vazhdojmë së bashku me Albulenën, Donikën dhe Albinin”, ka shkruar Faton Topalli në facebook, me ç’rast ka publikuar fotografinë e mëposhtme. /GazetaBlic/
13010661_1052540631448050_5304452514215229980_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img