02,12,2023

Donald Trump premton se do ndryshojë sjelljet

Must Read

donald-trump-640x380

Kandidati i republikanëve për President të SHBA-së, Donald Trump, në një takim me dyer të mbyllura me partinë e tij ka premtuar se ai do ta ndryshojë imazhin e tij.

Agjencia e lajmeve Associated Press, raporton se lajmin për këtë gjë e kanë dhënë ndihmësit e tij, transmeton Klan Kosova.

E kundërshtari i tij, Ted Cruz, ka thënë se me këtë gjë Trump është duke e pranuar se i ka gënyer.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img