12,04,2024

Donald Trump “e ndjen humbjen”, sulmon ashpër FBI-në dhe Hillaryn

Must Read
Donald Trump

“Hillary Clinton është në faj, ajo e di atë, po edhe FBI e di atë, njerëzit e dinë këtë dhe tani populli i Shteteve të Bashkuara do ta merr një vendim të drejtë në zgjedhjet e 8 nëntorit”, tha Tramp në një nga mbledhjet e fundit të Miçiganit transmeton lajmi.net.

Megjithatë, siç raportoi BBC, disa ekspertë të IT thonë ndryshe.

“Kjo është pika e parë naive. Hetuesit nuk do të merren më çdo email individualisht”, ka thënë Adam Woodward nga universiteti i Surit.

Stephen Murdoch, nga universiteti i Londrës, thotë se ka metoda të ndryshme për shikimin email. /Lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img