04,12,2023

“Ditë pushimi” sot në Shkup, protestat vazhdojnë nesër

Must Read

screen-11.03.0224.04.2016

Organizata qytetare “Protestoj” ka paralajmëruar se sot nuk do të ketë protestë në Shkup, raporton Portalb.

“Me protesta vazhdojmë të hënën, ora 18- më shumë në numër, më të koordinuar, me forca dhe energji të reja”, qëndron në kumtesën e tyre.

Java që po kalon u shënua me protesta të njëpasnjëshme, që fillonin nga ora 18 para Prokurorisë Speciale Publike dhe mbaronin te Qeveria e Maqedonisë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img