21,02,2024

Digjet një veturë në Prishtinë (Video)

Must Read

Rreth orës 20:30 minuta një veturë është djegur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Një lexues i portalit lajmi.net ka derguar një video nga vendi i ngjarjes, por nuk dihet nëse ka të lënduar gjatë këtij incidenti.

Poashtu, nuk dihet shkaku që ka quar deri të djegia e veturës.

Në vendin e ngjarjes kanë dal zjarrfikësit që kanë ndalur zjarrin dhe policia, të cilët e kanë lokalizuar vendin. /Lajmi.net/

Digjet vetura ne Prishtine by lajmi-net

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img