11,12,2023

Digjet fabrika e këpucëve në Ferizaj (VIDEO)

Must Read

Untitled design (6)

Fabrika e këpucëve “Geris” në Ferizaj ka marrë flakë për shkaqe ende të panjohura.

Nga policia Klan Kosova mëson se dëmet janë të konsiderueshme, ndërsa të gjitha njësitet policore dhe ato të zjarrfikësve janë në vendin e ngjarjes, duke u përballur me flakët.

5_1460187915-9905753

https://dailymotion.com/video/x437vjb

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img