16,04,2024

Digjen tre automjete në Shkup

Must Read

vetura-620x347

Tre automjete janë kapluar nga zjarri mbrëmë rreth orës tre të mëngjesit në rrugën „Esperanto“ në Shkup, njofton Plusinfo, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Në zjarr tërësisht janë djegur dy automjete të tipit “mitsubishi colt” me regjistrim të Shkupit, në pronësi të firmës „Mel Maks BM“ dhe një automjet i tipit „toyota corola“ me regjistrim të Kumanovës të cilit i është djegur ana e djathtë dhe mburoja.

Zjarri është lokalizuar nga ana e njësisë së zjarrfikësve. Hetim në vend të ngjarjes do të bëhet gjatë ditës së sotme

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img