04,06,2023

Digjen katër makina në Tiranë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Must Read

digjet

Katër makinave u është vënë zjarri në Tiranë, të parkuara në rrugën” Agim Qarri”. Ngjarja ka ndodhur në orën 2:20 të mëngjesit të sotëm. Zjarrfikësit ndërhynë për të shuar flakët, të cilat u dëmtuan pjesërisht.
Ekspertët thanë se ka dyshime se ishte një zjarrvënie e qëllimshme. Njeri nga automjetet ishte në pronësi të Kelment Sema.  Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetim.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img