22,02,2024

Dhjetë të lënduar në një aksident trafiku në Fushë-Kosovë (Foto)

Must Read

12970651-827055024104924-1453620731-o

Dhjetë persona janë lënduar si pasojë e aksidentit të ndodhur në magjistralen Prishtinë- Fushë Kosovë, përkatësisht afër selisë së Bankës Botërore në Kosovë.

Në vendin e ngjarjes shihet vetura e ndihmës së shpejtë dhe Policia.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka thënë për KosovaPress se në aksident janë përfshirë 5 vetura.

Hoxha tha se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar 10 persona, të cilët janë dërguar menjëherë për tretman mjekësor.

12980485-1197859700233562-1201267902-n12980626-827062367437523-1041824183-n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img