21,04,2024

Dështon Reali, De Gea në Serie A?

Must Read

Kampioni italian, Juventus, vazhdon të mendojë për transferimin e një portieri cilësor, sepse mosha e Gianluigi Buffon është e shtyrë.

“The Sun” shkruan që bardhezinjtë synojnë David De Gean e Manchester United, i cili ka kërkuar largimin nga “Old Trafford”, përcjellë “lajmi.net”.

Juve do ta ketë rival të fortë Real Madridin, që po ashtu prej kohësh kërkon shërbimet e spanjollit.

Jose Mourinho iu ka thënë drejtuesve të klubit që De Gea s’duhet të largohet, mirëpo milionat e Juves mund të ndryshojnë gjërat. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img