17,04,2024

Dështon Arsenali, Belotti në La Liga për 100€ milionë (FOTO)

Must Read

“Los Blancos” kanë përgatitur 100 milionë euro për sulmuesin e Torinos, Andrea Belotti.

Lajmi konfirmohet nga “Corriere dello Sport”, që shkruan se “Los Blancos” do të paguajnë klauzolën e sulmuesit italian, përcjellë “lajmi.net”.

Me Alvaro Moratan dhe Karim Benzeman që pritet të largohen, Zinedine Zidane beson që Belotti është njeriu i duhur për sulmin madrilien. /Lajmi.net/

b939be293f02cf26075bff2dbebcc3bc

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img