02,12,2023

Dështojnë keq në Graçanicë, radikalët e Sheshelit (Foto)

Must Read

13007103_1151926081513594_1856300301049199565_n

Radikalët serb kanë dështuar keq në tubimin e sotëm zgjedhor në Komunën e Graçanicës.
Burime të Gazetës Blic kanë theksuar se në tubim kanë qenë shumë pak qytetarë.

“Ka qenë një numër simbolik i qytetarëve që morën pjesë në tubimin parazgjedhor të partisë radikale në Graçanicë”, ka theksuar ky burim i Gazetës Blic.

Sikurse shihet edhe në këto foto të siguruara nga Gazeta Blic, shumë pak qytetarë iu përgigjen ftesës për pjesëmarrje të radikalëve në këtë tubim electoral./ Gazeta Blic
12994366_1151926168180252_6473132061484008758_n

13007103_1151926081513594_1856300301049199565_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img