02,12,2023

Dëgjim publik për Komisonin për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini dhe Sport të Kuvendit të Kosovës!

Must Read

kuvendi-620x410

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini dhe Sport i Kuvendit të Republikës së Kosovës, do të mbajë dëgjim publik për Projektligjin për ndryshim dhe plotësimin e Ligjit për të Drejtat e Autorit dhe të Drejtat e Përafërta.

Kjo ngjarje do të nisë nga ora 10:00, në hotelin Sirus, thuhet në njoftimin e Kuvendit të Kosovës, transmeton gazetablic.com

Njoftimi i plotë:

[quote_box name=””]

 

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini dhe Sport i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Sot, më 12 prill 2016, do të mbajë dëgjim publik për Projektligjin për ndryshim dhe plotësimin e Ligjit për të Drejtat e Autorit dhe të Drejtat e Përafërta.

Dëgjimi publik mbahet në Hotel Sirius, duke filluar në orën 10:00.

Dëgjimi është i hapur për media.

[/quote_box]

(Gazeta Blic)

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img