03,12,2023

Dega e LDK- së në Kllokot ka mbajtur mbledhjen e radhës

Must Read

Foto Ilustruese

Kryesia e  degës së  LDK- në Kllokot  ka mbajtr  mbledhjen e radhës me kryesitë  e nëndegës në  Mogillë dhe kryesin e nëndegës në  Kllokot, thuhet në njoftimin e tyre dërguar mediave.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img