30,05,2024

De Gea ka diçka për të thënë pas eliminimit të befasishëm nga Rusia

Must Read

Kombëtarja e Spanjës nuk ka mundur të arrijë çerekfinalen e Kupës së Botës, duke u mposhtur befasisht nga Rusia pas ekzekutimit të penalltive.
De Gea përmes një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar gjithë ata që mbështeten dhe kritikuan Spanjën, duke shtuar se ata kurrë nuk do të dorëzohen dhe se do të rikthehen edhe më të fortë.
“Kush na mbështeti, vuajti dhe na kritikoi, faleminderit”, ka shkruar De Gea.
“Ne kemi humbur, por ne do të rikthehemi dhe kurrë nuk do të dorëzohemi”./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img