21,02,2024

De Biasi “godet” Shqipërinë U-17

Must Read

Në një prononcim për mediat italiane pas ndeshjes, e cila u fitua me rezultatin e ngushtë 1-0 nga vendasit, ai u shpreh:

“Itali fitoi me meritë një ndeshje aspak të bukur. Këto dy kombëtaren mund të prodhojnë një futboll shumë më të mirë, por i kuptoj vështirësitë që hasin trajnerët pasi kanë shumë pak kohë në dispozicion për të stërvitur grupin e lojtarëve të bashkuar. Për mua Italia ka futbollistë mjaft cilësore dhe ka premisa të mëdha për të ardhmen, por duhet të harmonizojë më shumë lojën për t’i shkaur deri në fund këtij kompeticioni.”

Gjatë ndeshjes, edhe zv. trajneri i kombëtares A të Shqipërisë, Paolo Tramexani, i cili ishte në koment drejtpërdrejt në “Rai 1”, vlerësoi paraqitjen e Italisë duke e cilësuar si të merituar fitoren e tyre.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img