27,02,2024

DailyMail: A është ky problemi i Granit Xhakës? (FOTO)

Must Read

Mesfushori 25 vjeçar pas një ndërhyrje nga prapa, u ndëshkua me karton të kuq nga gjyqtari, për të lënë ekipin me një lojtar më pak në fushë për 20 minuta.

Për këto 20 minuta, Arsenalit iu desh të ruante epërsinë prej një goli që kishte, përballë Swansea që kishte marrë zemër dhe kërkonte të arkëtonte së paku një pikë nga ky udhëtim.

DailyMail sot ka shkruar për Granit Xhakën, dhe kartonët e shumtë të kuq që ka marrë në karrierë mesfushori.

Në tre vitet e fundit, Xhaka është ndëshkuar tetë herë me karton të kuq.

“A janë kartonët e kuq problemi i Granit Xhakës”?, pyet DailyMail, përcjell lajmi.net.

Lajmi për Xhakën është lajmi kryesor në këtë medie britanike.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img