16,04,2024

Crotone-Roma, formacionet zyrtare

Must Read

Crotone:

Roma: Szczesny, Rudiger, Fazio, Manolas, Peres, Paredes, Strootman, Emerson, Nainggolan, Salah, Dzeko.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img