21,04,2024

“Çmendet” Guardiola, 235 milionë euro për këta katër lojtarë

Must Read

Edhe pse shpenzoi para të mëdha në afrimin e disa lojtarëve, City ka mbetur jashtë garës për titull.

Një sezon të njëjtë, Guardiola nuk dëshiron ta përsërisë edhe në edicionin e ardhshëm, duke bërë gati shuma të mëdha parash për shpenzime.

Mediet në Angli shkruajnë se City po përgatit 235 milionë euro për të transferuar katër lojtarë në ‘Etihad Stadium’.

Pierre Emerick Aubameyang, David Alaba, Danny Rose dhe Virgil van Dijk, janë lojtarët që i kanë rënë në sy Guardiolas./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img