02,12,2023

Çfarë tha Shpend Ahmeti për sulmin nga tifozët e Vardarit? (VIDEO)

Must Read

largea_ja-zgjidhja-e-shpend-ahmetit-p-euml-r-qent-euml-endacak_hd1460460644

Tensione ka patur në ndeshjen që është zhvilluar mes Vardarit e Shkëndisë në Shkup ditën e djeshme.

Në fakt në momentin kur futbollistët e kësaj të fundit dhanë një gol për barazim tifozët e Vardarit u revoltuan, njofton Klan Kosova.

Ata sulmuan tifozët shqiptarë, në mesin e të cilëve ishin edhe Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti e babai i  futbollistit të njohur Valon Behrami, Ragipi.

Kronikë nga Iliri Pireva.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SA_8Jd3J3UE?feature=oembed]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img