27,02,2024

Cannavaro: Ky futbollist duhet ta fitojë “Topin e Artë”

Must Read

Italiani ka deklaruar që këtë çmim e meriton Cristiano Ronaldo.

“Ronaldo e meriton atë çmim. Ai vjen pas triumfit në Kampionatin Evropian dhe në Ligën e Kampionëve. Edhe pse tani nuk është në formën më të mirë, ne s’duhet të harrojmë sukseset e tij”, deklaroi Cannavaro, përcjellë “Lajmi.net”.

Italiani ka folur edhe për trajnerin Zinedine Zidane, duke thënë që ai po i bën gjërat e thjeshta.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img