17,04,2024

Cana me deklaratë të papritur për Kosovën

Must Read

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë e ka konfirmuar një gjë të tillë në një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram.

“A mund të stërvitësh edhe Kosovën një ditë? Sigurisht që po. Jam i hapur për gjithçka dhe nuk mund ta parashikoj atë që do të ndodhë në të ardhmen. Ata duhet të vazhdojnë të punojnë për të qenë sa më të fortë”, tha Cana, përcjellë “lajmi.net”.

I pyetur se pse nuk u bë zëvendëstrajner në Kombëtaren e Shqipërisë, gjakovari tha se ka nevojë për pushime. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img