17,04,2024

Burnley ndal Chelsean (VIDEO)

Must Read

‘Blutë’ e Londrës kanë barazuar 1:1 në ‘Turf Moor’, me vendasin e Burnleyt, në kuadër të xhiros së 25-të.

Liderët e Premierligës e nisën mirë takimin, kur pas një kundërsulmi të shpejtë gjetën rrjetën, kur shënuan me anë të Pedros.

Vendasit u rikthyen në lojë, duke barazuar nga gjuajtja e lirë nëpërmjet Brady, në minutën e 24-të.

Pas këtij barazimi, Chelsea kryeson në Premierligë me 60 pikë, dhjetë më shumë se Tottenhami i vendit të dytë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.  

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img