25,05,2024

Bujar Osmani: Lëvizja Besa ka ide naive

Must Read

Bujar-Osmani-780x439

Zëdhënësi i BDI-së dhe ish ministri i shëndetësisë ka ironizuar me deklaratat e Lëvizjes Besa për ridefinimin e Maqedonisë, njofton Telegrafi Maqedoni.

”Të kërkosh ridefinim të shtetit në preskonferenca e në seminare, në këto konstelacione gjeostrategjike është mosnjohje elementare e politikës dhe naivitet i paprecedent politik. ” thotë në mes tjerash Bujar Osmani me një status në Facebook.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img