18,05,2024

Buffon më meritori në fitoren e Juventusit (VIDEO)

Must Read

Ndeshja e vlefshme për grupin H, i ka takuar ‘Zonjës së Vjetër’ me rezultat minimal, 0:1.

Dhe ky gol që ia solli tre pikë Juventusit, u shënua në minutën e 76’, ndërsa 20 minuta më herët italianët mbetën me një lojtar më pak pas ndëshkimit me karton të kuq të Leminas.

Më meritori në këtë sukses të Juventusit, ishte portieri Gianluigi Buffon, që priti penallti në pjesën e parë, dhe bëri super-pritje me të filluar pjesa e dytë.

Juan Cuadrado Amazing Goal HD – Lyon 0-1… by replayplanettv

Gianluigi Buffon Incredible Penalty Save HD… by goalall

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

Të fundit

Gjobë ndaj personit që bëri tejkalim në vijë të plotë, identifikohet kundërvajtja përmes dronit të policisë

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor me datën 18.05.2024 rreth orës 16:35, në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, skatësisht në fshatin Gërlicë...