17,04,2024

Brazil – Argjentinë, vjen lajmi i madh

Must Read

Brazili dhe Argjentina kanë caktuar një ndeshje miqësore për 9 qershor, gjatë një turi në Australi.

Të dy këto kombëtare janë rivale të mëdha në Amerikën Latine, dhe përballjet mes tyre gjithmonë kanë tërhequr interesim të madh.

Herën e fundit që janë takuar këto dy përfaqësuese, ishte ndeshja e vitit të kaluar në kuadër të kualifikimeve, ku Brazili pati fituar 3:0 me golat e Coutinhos, Neymarit dhe Paulinhos.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img