21,04,2024

Bouzanis-Berisha, sot vjen një lajm qesharak

Must Read

Mirëpo, kjo nuk është e tëra për portierin grek të Melbourne Cityt.

Sipas mediave australiane, Bouzanis do të ndjekë edhe një kurs edukimi, për të shmangur raste të tilla në të ardhmen, përcjellë “lajmi.net”.

Greku i ka kërkuar falje Berishës pas ndeshjes ku e quajti “cigan”. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img