16,04,2024

Borriello: Për herë të parë kam bërë seks në këtë vend të “çmendur”

Must Read

Italiani kujtoi herën e parë kur ka bërë seks.

“Për herë të parë kam bërë seks me motrën e një shoqeje të klasës në banjat e shkollës në Milano”, deklaroi Borriello, përcjellë “lajmi.net”.

“Nuk e kam pasur problem për femra. Nëse do të doja, mund të ndërroja çdo ditë nga një. Por, unë nuk jam tip që bëj seks edhe me femrat që nuk më pëlqejnë”, shtoi ai.

I pyetur për ish-in e famshëm Belen Rodriguez, sulmuesi italian tha që ka kaluar mirë me të, por që nuk e tërheqë më. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img