23,02,2024

“Bombë” lajm për gruan e Xhemajlit (FOTO)

Must Read

Erjona Sulejmani ka filluar të konsiderohet si gruaja më seksi e një futbollisti në Evropë.

Ata janë të bashkuar që tri vjet dhe kanë një djalë.

Po ashtu, ajo është gjithmonë e pranishme në ndeshjet e mesfushorit, përcjell “Lajmi.net”.

Bukuroshja 29-vjeçare është cilësuar nga mediat italiane si tifozja më tërheqëse në Evropë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img