02,12,2023

Bie nga 80 metra lartësi, humb jetën turistja australiane

Must Read

maja_e_hekurave-620x465

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të martën në vendin e quajtur “Qafa e Valbonës” në Tropojë, ku ka humbur jetën një turiste australiane.

Shtetases me iniciale V. A. SH., 56 vjeçe, e cila shoqërohej nga bashkëshorti, i ka rrëshqitur këmba aksidentalisht e ka rënë në humnerë nga një lartësi prej 80 metrash.

Si pasojë e plagëve të marra, ajo ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë për ngjarje aksidentale.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img