04,03,2024

Berisha: Rama shkoi në Prishtinë me antiplumb (Foto)

Must Read
Edi Rama

Por, ish-Kryeministri Berisha thotë se Rama shkoi në Kosovë i veshur me antiplumb. Kjo për faktin se ka patur pakënaqësi ndaj deklaratave të Ramës që bëri në Beograd për Kosovën.

“Ne Prishtine, vigjilent dhe me antiplumb! Sb”, shkruan Berisha në Facebook.

Edhe pse vizita e Kryeministrit Edi Rama në Prishtinë është informale, nuk dihet arsyeja përze zgjodhi të takohej me Presidentin Thaçi. Asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë koment për mediat kosovare.

screenshot_91477421772 14690932_674395132721397_5358258052902533711_n1477421778 14716271_674394966054747_1854021591919428034_n1477421776 14690948_674394972721413_7921179935432514439_n1477421774

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img