30,09,2023

Berisha për rrëzimin e helikopterit: Të verifikohet nga parlamenti, mund të jetë krim shtetëror!

Must Read
Sali Berisha

Reporteri që denoncoi këtë fakt më pas u detyrua të heqë statusin nga rrjetet sociale. Ish kryeministri kërkon një komision verifikimi nga parlamenti dhe i bën thirrje presidentit të shfrytezojë të gjithë kompetencat e tij për të verifikuar rrethanat dhe shkakun e kësaj tragjedie.

 

The post Berisha për rrëzimin e helikopterit: Të verifikohet nga parlamenti, mund të jetë krim shtetëror! appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img