04,03,2024

Benzema merr një lajm katastrofal

Must Read

Sulmuesi i Real Madridit, nuk është ftuar as për ndeshjet e radhës nga Didier Deschamps.

Ky i fundit ka bërë të ditur listën për ndeshjet ndaj Suedisë dhe Bregut të Fildishtë, përcjellë “Lajmi.net”.

Benzema vazhdon ta vuajë skandalin me shokun e skuadrës Mathieu Valbuena, për shkak të të cilit nuk u ftua as në Kampionatin Evropian.

Lista e lojtarëve:

Areola, Lloris, Mandanda, Varane, Koscielny, Kurzawa, Umtiti, Digne, Sidibe, Corchia, Rami, Pogba, Matuidi, Kante, Rabiot, Sissoko, Payet, Griezmann, Gameiro, Fékir, Coman, Dembele, Giroud.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img