04,06,2023

Benfica – Bayern Munchen, formacionet zyrtare

Must Read

ben-bay

Benfica dhe Bayern Munich e zhvillojnë takimin kthyes në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Më poshtë mund t’i lexoni formacionet zyrtare, për ndeshjen e cila fillon në ora 20:45.

Benfica: Ederson, Almeida, Jardel, Lindelöf, Eliseu, Fejsa, Renato, Salvio, Carcela, Pizzi, Raul

Bayern: Neuer – Thiago, Ribéry, Martínez, Costa, Alonso, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img