25,06,2024

Bekim Jashari i këndon Adem Jasharit “ndezë” atmosferën

Must Read

Bekim Jashari nipi i Adem Jasharit këndon “live” në emisionin “Kojshia show”

Ai i këndon komandatit legjendar Adem Jasharit dhe axhës së tij.

Shikoni atmosferën e krijuar:

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img