21,02,2024

Befason Ronaldo brazilian: Messi apo Ronaldo? Ky është më i mirë

Must Read

Ai e ka zgjedhur Ronaldon për faktin se ai luan te Reali i Madridit.

“Është shumë e vështirë të thuash se cili është më i mirë, por unë do të zgjedhja Ronaldon sepse ai luan për Real Madridin”, deklaroi Ronaldo, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ka folur edhe rreth trajnerit italian Fabio Capello, duke mos i kursyer kritikat drejt tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img