20,02,2024

Barcelona-Roma, problem i madh (FOTO)

Must Read

Mediat italiane raportojnë që drejtuesit e klubit kryeqytetas, kanë kërkuar që ta kthejnë belgun te Barcelona që në afatin kalimtar të janarit.

Megjithatë, një kërkesë e tillë nuk është pranuar nga Barcelona, pasi që marrëveshja për huazim ishte 1-vjeçare, përcjellë “Lajmi.net”.

Në këtë mënyrë, Vermaelen mbetet te skuadra verdhekuqe, ani pse trajneri Luciano Spalletti nuk do të llogaritë shumë në të.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img