02,12,2023

Bajqinovci: PDK dhe LDK tani edhe në dy pozita të rëndësishme në ATK!

Must Read

10461346_10204517456437599_7404445561277904095_n

Gazetari Mefail Bajqinovci, ka thënë se pasi që është bërë inaugurimi i presidentit Hashim Thaçi, janë ndarë edhe dy pozita të rëndësishme në Administraten Tatimore të Kosovës, njofton gazetablic.com

Sipas Bajqinovcit, departamenti i lojërave të fatit në ATK, tash e tutje do të menaxhohet nga PDK-ja.

Kurse ai i tatimpaguesve të mëdhenjë “milionave” siç ka thënë ai, do të menaxhohet nga LDK-ja.

Shkrimi i Bajqinovcit në Facebook:

[quote_box name=””]Përveç inaugurimit të Thaqit president u ndan edhe dy pozita të rëndësishme në ATK.
Departamentin e lojêrave të fatit në ATK tash e tutje do të menaxhohet nga PDK-ja.
Departamentin e tatimpaguesve të mëdhenjë “milionave” do të menaxhohet nga LDK-ja.[/quote_box]

 

(Gazeta Blic)

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img