04,06,2023

Azem Vllasi kritikon mospjesëmarrjen e opozitës në seancë

Must Read

vllasi-dialogu-po-b-euml-het-p-euml-r-t-euml-plot-euml-suar-d-euml-shirat-e-serbis-euml-video_hd

Njohësi i çështjeve aktuale Azem Vllasi, ka thënë se kritikon veprimin e sotëm të partive opozitare, shkruan GazetaBlic.

Ai ka shprehur shqetësimin e tij, se nëse nevojitet dialog mes partive opozitare dhe nëse presidenti i fton në një takim, VV-ja dhe partitë e tjera opozitare mund ta bojkotojnë.

“Ata nuk morën pjesë sot në seancë, gjë që unë e kritikoj. Hashim Thaçi po supozoj që kur do ta thërrasë opozitën, nuk do të vijë qysh bënte te Jahjaga, ka thënë ai.

E sa i takon zgjedhjes së Thaçit, ka thënë se erdhi si erdhi, deputetët e votuan atë për president. /G.Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img