23,02,2024

Austria Wien-Roma, rezultat “shkatërrues” (VIDEO)

Must Read

Vendësit kaluan në epërsi në minutën e dytë me Olarenwaju Kayoden.

Megjithatë, Roma në vijim shënoi katër gola me Edin Dzeko (2), Daniele De Rossi dhe Radja Nainggolan.

Golin e fundit e shënoi Grunwald.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img