04,03,2024

Atletico Madridi fiton 7:1

Must Read

Skuadra e Diego Simeones ka mposhtur 7:1 Granadan në kuadër të xhiros së tetë të La Ligas.

Kjo fitore e rendit Atleticon në vendin e parë në La Liga, me 18 pikë, me pesë fitore dhe tre barazime.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img