19,04,2024

Arrin në katër numri i të plagosurve në Kaliforni, situata është kritike (Video)

Must Read

(I plotësuar) – Lajmet e fundit nga Azusa thonë se pas të shtënave, katër persona kanë mbetur të plagosur.

Zyrtari policor, Jerry Willson ka thënë se situata është shumë kritike, raporton lajmi.net.

Të shtëna me armë në afërsi të një vendvotimi në Kaliforni

Të paktën dy persona janë plagosur në të shtënat që kanë ndodhur në Azusa dhe vendvotimi po vazhdon të jetë i bllokuar, raporton lajmi.net

Azusa ndodhet rreth 30 milje jashtë Los Angeles.

Një votues mashkull thotë se ishte brenda dhe ka dëgjuar të shtëna masive, ndërsa tani policia po i mbanë të mbyllur të gjithë votuesit.

Të paktën 15-20 fëmijë janë larguar nga vendi i ngjarjes dhe autoritetet kanë raportuar se të shtënat nuk ishin brenda qendrës së votimit./lajmi.net

 

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img