22,02,2024

Arrestohet një person në Graçanicë, i përkujton Daçiq-it aferat korruptive

Must Read

dacic3-690x380

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Graçanicë, aty ku po qëndron edhe eskorta e zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq.

Personi i arrestuar është i nacionalitetit serb dhe policia ka ndërhyrë për ta arrestuar pasi që ai është mundur ta pengojë vizitën e ministrit serb, duke i përkujtuar atij disa afera korruptive të mëhershme.

Daçiq është duke qëndruar në Kosovë, ku po viziton disa nga qytet kryesore të vendit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img