04,06,2023

Arrestohen tre serbë në Jarinjë, kaluan kufirin ilegalisht

Must Read

jar

Policia e Kosovës njofton se dje në pikëkalimin kufitar në Jarinjë ka arrestuar tre serbë, nën dyshimin se kanë kaluar ilegalisht kufirin dhe më pas u kanë ofruar mito zyrtarëve policorë.

“Njësitet policore kanë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Serb pasi që të njëjtit derisa ishin duke udhëtuar me dy vetura janë ndaluar për kalim të kundërligjshëm të kufirit dhe më pas të njëjtit u kanë ofruar mito zyrtarëve policor”, thuhet në raportin policor.

Ndërkohë, njësitet policore janë duke hetuar rastin. /KosovaPress

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img