20,02,2024

Arrestohen dy persona për veprën penale ‘lëndim i lehtë trupor’

Must Read
Arrestim

Arrestimi i dy  të dyshuarve F. K. 21 vjeçar, G. K. 22 vjeçar është bërë rreth orës 22:00 të datës 19 nëntor 2016, në Vushtrri, sipas deklaratave të viktimave behet e ditur se pas një zënke çasti me dy të dyshuarit, dy viktimat L. G. 19 vjeçar dhe P. G. 26 vjeçar, kishin pësuar lëndime trupore të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

Dy të dyshuarve pas procedurave intervistuese nga ana e prokurorit të çështjes u është caktuar masa e ndalimit policor.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img