18,06,2024

AP: Rreth 50 të vrarë në Stamboll

Must Read

Një zyrtar turk ka thënë se rreth 50 persona janë vrarë nga sulmet me bomba në aeroportin “Ataturk” në Stamboll.

Associated Press raporton se Shteti Islamik ka kryer sulmet në Stamboll.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img