29,09,2023

Anglia shënon fitoren e parë me trajnerin e ri (VIDEO)

Must Read

Tre luanët kanë shënuar fitoren e parë nën drejtimin e trajnerit të ri Gareth Southgate, duke mposhtur 2:0 Maltën në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’.

Sturridge dhe Alli shënuan për fitoren e Anglisë.

1-0 Daniel Sturridge Goal 08.10.2016 HD by euro2016videos

Dele Alli Goal HD – England 2-0 Malta – 08.10… by arcturusmedia33

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img