Ferizaj

Albion Kurtaj dhe Ardian Selimi transferohen në Ferizaj.


Publikuar më:


 Sot në ambientet e klubit në prani të bordit të klubit janë prezentuar dy transferet më të reja në klub.

Ardian Selimi rikthehet ne Ferizaj pas 5 vitesh, ai së fundi ishte pjesë e KF. Vitia, pozita e Ardianit është mesfushor qendrore, Selimi edhe ne te kaluaren ka qenë pjes e jona ku pati paraqitje te mira.

Albion Kurtaj  përkundër shumë ofertave ai zgjodhi Ferizajn, talenti nga Kaçaniku do të jetë pjesë e jona për sezonin 2021/2022, Sulmusi Kurtaj se fundi ishte pjesë e KF. Vitia ku pati paraqitje mjafët të mira.

Klub jonë iu uron suksese Ardianit dhe Albionit duke ju dêshiruar suksese me klubin tonë.

Na prifte e mbara

To Top